ART / Lithographs / Litograph in colors 10188371
nr 1018 8371
LITOGRAPH IN COLORS
Gunnar Larsson, onumrerad, bladets mått: 40x49,
Gunnar Larsson, onumrerad, bladets mått: 40x49
SEK 400
Monday February 15 2016
at 20:07:15
350 kr
150 kr
200 kr (Robot)